Drukarka kart plastikowych Zebra P110iDrukarka kart plastikowych Zebra P110i

P110i to kolorowa, jednostronna drukarka kart plastikowych oferująca wydajność i niezawodność w atrakcyjnej cenie. Drukarka umożliwia wydruk kart w pełnym kolorze z prędkością do 120 kart na godzinę. Drukarka doskonale nadaje się do wydruku: kart identyfikacyjnych pracowników, kart studenckich, kart członkowskich, kart lojalnościowych. Niewielkie wymiary i zwarta budowa ułatwiają instalację drukarki w lokalizacjach o niewielkiej ilości wolnego miejsca. Opcjonalny koder pasków magnetycznych umożliwia wydruk i kodowanie informacji na kartach z paskiem magnetycznym. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, 16-to znakowy wyświetlacz LCD na bieżąco informuje o statusie drukarki oraz o ewentualnych błędach. W drukarce P 110i zastosowano kalki systemu Load-N-Go™ (ułatwiona wymiana kalek) z zintegrowaną rolką czyszczącą.

Najważniejsze cechy drukarki kart plastikowych Zebra P110i

  • termo-transferowa i sublimacyjna metoda wydruku
  • wydruk w pełnym kolorze YMCKO lub mono
  • niewielkie rozmiary
  • wyświetlacz LCD (16 znaków)
  • opcjonalny koder pasków magnetycznych

Dane techniczne

Technika wydrukutermotransferowa (monochromatyczna) lub sublimacyjne (kolorowe)
Rozdzielczość300 dpi
Szybkość wydrukudo 120 kart/godz. w pełnym kolorze (YMCKO)
Typy kartPVC, PCV kompozytowe
Szerokość i długość kartzgodnie z normą ISO CR-80, ISO 7810: (54x86) mm
Pojemność podajnika100 kart
Typy kalek jednokolorowa czarna - 1000 kart na rolkę
Język programowaniaEPCL
InterfejsUSB
Wymiary216 x 201 x 328 mm
Waga4,3 kg

Cena: 5 980 PLN netto

Drukarka kart plastikowych Zebra P110i

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki kart plastikowych Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.star-investments.waw.pl
biuro@star-investments.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek kart plastikowych w naszej ofercie: Zebra