Drukarka kart plastikowych Zebra P100iDrukarka kart plastikowych Zebra P100i

Jednostronna, kolorowa drukarka P100i pozwala na wydruk różnorodnych kart, w zależności od wymogów. Umożliwia nam w kilka chwil personalizację karty dla klienta. Drukarka P100i czyni proces personalizacji kart szybkim, łatwym, oraz tanim. Oprócz bardzo przystępnej ceny posiada szeroki wachlarz możliwych do dodania opcji, rzadko występujący w drukarkach podobnej klasy, takie jak interfejs Ethernet, czy stacja kodująca karty chipowe lub magnetyczne. Ta jednostronna drukarka pozwala na wydruk monochromatyczny jak również w pełnym kolorze. Jej charakterystyczną cechą jest brak podajnika na karty, podawane są one pojedynczo przez operatora. W miejscu podajnika znajduje się magazynek na dodatkowe karty oraz wałki czyszczące, mogący pomieścić do 100 kart.

Najważniejsze cechy drukarki kart plastikowych Zebra P100i

  • kolorowy druk termosublimacyjny
  • monochromatyczny druk termotransferowy
  • ręczny podajnik kart
  • pojemnik na karty
  • wyświetlacz LCD
  • szybkość druku: 6 sek czarno-biała / 35 sek kolorowa

Dane techniczne

Technika wydrukutermotransferowa (monochromatyczna) lub sublimacyjne (kolorowe)
Rozdzielczość300 dpi
Szybkość wydrukudo 500 kart/godz. wydruk monohromatyczny
Typy kartPVC, PCV kompozytowe
Szerokość i długość kartzgodnie z normą ISO CR-80, ISO 7810: (54x86) mm, karta z paskiem magnetycznym ISO 7811, karta procesorowa ISO7816
Pojemność podajnika100 kart
Typy kalek jednokolorowa czarna - 1000 kart na rolkę, taśma barwiąca Load-N-Go
Język programowaniaEPCL
Interfejs USB, Ehernet (opcja)
Wymiary216 x 201 x 328 mm
Waga4,3 kg

Cena: 5 380 PLN netto

Drukarka kart plastikowych Zebra P100i

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki kart plastikowych Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.star-investments.waw.pl
biuro@star-investments.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek kart plastikowych w naszej ofercie: Zebra